Magdalena Rochoń Obraz A kiedy znów zakwitną jabłonie 70x100 cm / 35x50 cm

Symbol: 01A.MR.Akiedyznowzakwitnajablonie

Fine art print na płótnie Magdaleny Rochoń "A kiedy znów zakwitną jabłonie"

Wymiary obrazu
70x100 cm +200 zł
492.00
492.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa firmowa 0
Kurier DHL 22.08
Dostępność Mało
Waga 3.5 kg

Pomoc: 667330621

Zostaw telefon

Fine art print Magdaleny Rochoń "A kiedy znów zakwitną jabłonie" stanowi ciekawą propozycję dla osób szukających delikatnego akcentu kolorystycznego. Będzie dobrze wyglądał zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, jak i we wnętrzach komercyjnych. 

 

Fine art print to ekologiczny druk w technologii HP latex na płótnie Canvas Imprime Matt 360 g bawełna, naciągnięty na krosno z drewna sosnowego 20mm. Technologia druku sprawia, że fine art printy są trwałe, ekologiczne oraz bezpieczne i mogą być stosowane w pomieszczeniach wewnętrznych, mieszkaniach, pokojach dziecięcych, restauracjach, biurach czy hotelach. Obrazy są w 100 % bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych. Atramenty HP Latex spełniają szereg rygorystycznych kryteriów zdrowotnych, wymaganych do uzyskania certyfikatów ECOLOGO i GREENGUARD.

 


W porównaniu do innych popularnych technologii druku używanych na rynku komercyjnym, bazujący na wodzie tusz HP Latex jest najlepszy zarówno podczas drukowania jak i na etapie eksploatacji gotowego wydruku oraz recyklingu zużytych materiałów eksploatacyjnych. Zależy nam na naszym wspólnym zdrowiu 
i środowisku naturalnym! 

W przypadku wyboru formatu 35x50 cm czas realizacji wyniesie około 14 dni 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.