• Współpraca dla artystów

Szanowni Artyści,

Z ogromną radością zapraszamy Was do współpracy z Gallery4U. Jesteśmy miejscem, gdzie sztuka spotyka się z pasją, a artyści zyskują platformę do prezentacji swoich dzieł szerokiej publiczności i sprzedaży ich w formie fine art printów oraz tapet.

W ramach współpracy oferujemy Wam możliwość wystawienia swoich prac zarówno w internecie oraz w punktach partnerskich, jak i organizację wernisaży i aukcji. Naszym celem jest stworzenie inspirującej przestrzeni, gdzie artyści mogą prezentować swoje talenty i monetyzować swój talent. Zapewniamy promocję Waszych prac w mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej, co zwiększa zasięg i rozpoznawalność Waszej twórczości.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, prosimy o przesłanie portfolio wraz z krótką notką biograficzną na adres e-mail: galeria@filemonowicz.com.pl

Z przyjemnością zapoznamy się z Waszymi pracami i omówimy szczegóły możliwej współpracy. Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać, aby wspólnie tworzyć niezapomniane artystyczne doświadczenia.

Z poważaniem,
Zespół Gallery4U
Gallery4U : Obrazy fine art print - Obrazy oryginalne - Obrazy na płótnie - Obrazy na papierze - Dodatki do wnętrz - Oświetlenie - Dekoracje - Dekoracje ścienne - Malarstwo współczesne - Malarstwo polskie - Obrazy do wnętrz - Obrazy abstrakcyjne - Obrazy klasyczne - Obrazy nowoczesne - Obrazy geometryczne - Pejzaż - Dekoracje do pokoi dziecięcych - Obrazy dla dzieci - Obrazy do sypialni - Obrazy do salonu - Obrazy do biura - Obrazy do korytarza - Obraz do gabinetu - Obraz do sypialni - Obraz do salonu - Obraz do pokoju dziecięcego