Duży obraz fine art print Magdaleny Rochoń Czerwone trzewiki 60x90cm / 50x75 cm / 40x60 cm

Symbol: 01A.CzerwoneTrzewiki

Fine art print na płótnie Czerwone Trzewiki Magdaleny Rochoń

Wymiary obrazu
450.00
450.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa firmowa 0
Kurier DHL 22.08
Dostępność Mało
Waga 3 kg

Pomoc: 667330621

Zostaw telefon

Fine art print Czerwone Trzewiki Magdaleny Rochoń przedstawia wirującą w tańcu krakowiankę. Obraz doda życia i koloru do Twojego wnętrza. Będzie ciekawym uzupełnieniem restauracji, hotelu, pensjonatu, czy  teżwnętrz prywatnych, nawiązujących do stylistyki ludowej.

Fine art print to ekologiczny druk w technologii HP latex na płótnie Canvas Imprime Matt 360 g bawełna, naciągnięty na krosno z drewna sosnowego 20mm. Technologia druku sprawia, że fine art printy są trwałe, ekologiczne oraz bezpieczne i mogą być stosowane w pomieszczeniach wewnętrznych, mieszkaniach, pokojach dziecięcych, restauracjach, biurach czy hotelach. Obrazy są w 100 % bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych. Atramenty HP Latex spełniają szereg rygorystycznych kryteriów zdrowotnych, wymaganych do uzyskania certyfikatów ECOLOGO i GREENGUARD.

W porównaniu do innych popularnych technologii druku używanych na rynku komercyjnym, bazujący na wodzie tusz HP Latex jest najlepszy zarówno podczas drukowania jak i na etapie eksploatacji gotowego wydruku oraz recyklingu zużytych materiałów eksploatacyjnych. Zależy nam na naszym wspólnym zdrowiu 
i środowisku naturalnym! 

W przypadku wyboru formatu 50x75 cm czas realizacji wyniesie około 14 dni 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.