Magdalena Rochoń Obraz Dzień gorącego lata 60x50cm

Symbol: 01A.MR.Dziengoracegolata

Fine art print na płótnie Magdaleny Rochoń "Dzień gorącego lata"

Wymiary obrazu
60x50 cm
615.00
615.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa firmowa 0
Kurier DHL 22.08
Dostępność Mało
Waga 3 kg

Pomoc: 667330621

Zostaw telefon

Fine art print Magdaleny Rochoń "Dzień gorącego lata" to ciekawa propozycja dla osób lubiących przyrodę. Wprowadzi lato do Twojego wnętrza. 

Fine art print to ekologiczny druk w technologii HP latex na płótnie Canvas Imprime Matt 360 g bawełna, naciągnięty na krosno z drewna sosnowego 20mm. Technologia druku sprawia, że fine art printy są trwałe, ekologiczne oraz bezpieczne i mogą być stosowane w pomieszczeniach wewnętrznych, mieszkaniach, pokojach dziecięcych, restauracjach, biurach czy hotelach. Obrazy są w 100 % bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych. Atramenty HP Latex spełniają szereg rygorystycznych kryteriów zdrowotnych, wymaganych do uzyskania certyfikatów ECOLOGO i GREENGUARD.

W porównaniu do innych popularnych technologii druku używanych na rynku komercyjnym, bazujący na wodzie tusz HP Latex jest najlepszy zarówno podczas drukowania jak i na etapie eksploatacji gotowego wydruku oraz recyklingu zużytych materiałów eksploatacyjnych. Zależy nam na naszym wspólnym zdrowiu i środowisku naturalnym! 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.