Magdalena Rochoń Obraz Podaruj mi skrzydła 50x80 cm / 25x40cm

Symbol: 01A.MR.Podarujmiskrzydla

Fine art print na złotym płótnie Magdaleny Rochoń "Podaruj mi skrzydła "

Wymiary obrazu
738.00
738.00
szt.
Opinie
Czas realizacji zamówienia do 14 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa firmowa 0
Kurier DHL 22.08
Dostępność Brak towaru
Waga 3.5 kg

Pomoc: 667330621

Zostaw telefon

Cudowny, kobiecy fine art print ... idealny zarówno do wnętrz prywatnych, jak i usługowych. Wprowadza do wnętrza zarówno kolor jak i złote akcenty.

Fine art print to ekologiczny druk w technologii HP latex na płótnie, naciągnięty na krosno z drewna sosnowego 20mm. Technologia druku sprawia, że fine art printy są trwałe, ekologiczne oraz bezpieczne i mogą być stosowane w pomieszczeniach wewnętrznych, mieszkaniach, pokojach dziecięcych, restauracjach, biurach czy hotelach. Obrazy są w 100 % bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych. Atramenty HP Latex spełniają szereg rygorystycznych kryteriów zdrowotnych, wymaganych do uzyskania certyfikatów ECOLOGO i GREENGUARD.
W porównaniu do innych popularnych technologii druku używanych na rynku komercyjnym, bazujący na wodzie tusz HP Latex jest najlepszy zarówno podczas drukowania jak i na etapie eksploatacji gotowego wydruku oraz recyklingu zużytych materiałów eksploatacyjnych. Zależy nam na naszym wspólnym zdrowiu i środowisku naturalnym! 

W przypadku wyboru formatu 25x40 cm czas realizacji wyniesie około 14 dni 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.